Viageon Cena:
59.90 PLN

Opakowanie:
4 tabletki


Erekcja u mężczyzn jest niekiedy tematem tabu. Większość mężczyzn ma spore problemy z osiągnięciem odpowiednio silnej erekcji, utrzymaniem jej podczas stosunku, a także z powstrzymaniem się od przedwczesnego wytrysku.

Alpha Libido - tabletki na erekcję

SKĄD SIĘ BIORĄ PROBLEMY Z EREKCJĄ?

Współczesny tryb życia, pogoń za sukcesami zawodowymi, przewlekły stres, niewłaściwe żywienie – to wszystko wpływa w pośredni sposób na nasze kłopoty seksualne. Niestety, te czynniki zataczają błędne koło. Problemy w pracy powodują stres i niemożność osiągnięcia pełnej erekcji, to z kolei wpędza mężczyznę we frustrację, a kompleksy nie pozwalają mu na bliższe angażowanie się w związki, mężczyzna ucieka zatem w pracę i jeszcze większy stres. Często wyeliminowanie jednego problemu w swoim życiu automatycznie powoduje spłycenie kolejnych lub dodanie sił do walki z innymi problemami – warto zacząć właśnie od kłopotów ze swoją seksualnością! Od strony fizjologicznej problemy z erekcją to nic innego jak tylko niewłaściwe ukrwienie prącia podczas stosunku. Przewlekły stres, spożywanie niektórych leków albo niewłaściwa dieta sprawiają, że nasz układ krwionośny ogranicza się do maksymalnego ukrwienia jedynie partii ciała, które są niezbędne dla przeżycia – czyli mózgu i serca, do pozostałych pompując krew z nieco mniejszym zaangażowaniem. Wystarczy zatem odpowiednia stymulacja, by wszystkie skrajne części ciała zostały odpowiednio potraktowane!


EFEKTY STOSOWANIA

Viageon to nowoczesny suplement diety wpływający w rewelacyjny sposób na erekcję. Co istotne – zawiera on wyłącznie naturalne składniki, a zatem nie uzależnia i nie powoduje interakcji z żadnymi lekami. Ma natomiast szerokie spektrum działania. Tabletki na potencję spożywane przed przewidywanym stosunkiem pozwalają na większe ukrwienie członka – silniejszy napływ krwi do ciał jamistych. Podnosi się ciśnienie krwi, członek staje się lepiej ukrwiony i bardziej podatny na bodźce. Dzięki pewnym składnikom roślinnym możliwy jest po zastosowaniu tych tabletek dłuższy, bardziej namiętny stosunek. Dodatkowo, suplement Viageon pozwala na uzyskanie mocniejszego i bardziej obfitego wytrysku, będącego symbolem męskiej płodności.


SKŁAD

Viageon zawiera wyłącznie naturalne, znane lub mniej znane składniki roślinne w odpowiednich proporcjach. To właśnie ten specyficzny skład oraz proporcje sprawiają, że poszczególne składniki oddziałują ze sobą dając naprawdę fenomenalne efekty. Składniki te to między innymi: Muira Puama – wyciąg z drzewa dodającego energii, wzmacniającego organizm i pobudzającego libido, imbir – poprawiający krążenie, wapń – budujący mięśnie, wpływający na ich regenerację po wysiłku, L-arginina – aminokwas dotleniający mięśnie, poprawiający ukrwienie, wytwarzający energię w mięśniach. Ten unikalny skład sprawi, że nie tylko pozbędziesz się kłopotów z erekcją raz na zawsze, a Twoje łóżkowe wyczyny staną się imponujące. Poprawi się również Twoja kondycja fizyczna, witalność i wzrośnie poziom energii, by radzić sobie z innymi czekającymi na Ciebie zadaniami!