Varicoz Cena:
159.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek


Żylaki nóg to powszechny problem w dzisiejszym społeczeństwie. Pojawiają się z różnych powodów na przykład złej diety bądź braku aktywności fizycznej. Walkę z nimi można wspomóc suplementem diety Varicoz. To suplement, który składa się wyłącznie z naturalnych składników dobranych w taki sposób, żeby jak najbardziej wspomagały organizm w walce z tym problemem.

Varicoz - tabletki na żylaki nóg

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY VARICOZ

Za efekty płynące ze stosowania tego suplementu odpowiadają dobrze dobrane ilościowo składniki, które wspierają organizm. Są to:

  • Diosmina – wpływa na napięcie ścian naczyń krwionośnych. Zmniejsza obrzęki nóg, które wynikają ze słabego krążenia krwi. Diosmina oddziałowuje pozytywnie również na naczynia chłonne i limfę.

  • Kasztanowiec zwyczajny – to ważny składnik do walki z tak zwanymi pajączkami, które pojawiają się czasem nawet na twarzy. Kasztanowiec zawiera w sobie escynę. To substancja, która hamuje niszczenie ścian naczyń włosowatych. Flawonoidy oraz kumaryna, które również znadują się w kasztanowcu, wykazują działanie uszczelniające naczynia.

  • Liście winogron – to kolejny naturalny składnik, który pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi oraz niweluje obrzmienie nóg.

  • Witamina K – ma duże znaczenie w procesie krzepnięcia krwi. Jeśli w organizmie wystąpią jej niedobory, nawet z niewielkiej rany może być dużo krwi, która odpowiednio szybko nie zakrzepnie.

  • Rutyna – suplement diety Varicoz został o nią wzbogacony, ponieważ działa pozytywnie na naczynia krwionośne, nawet te najmniejsze, które uszczelnia i chroni przed kruszeniem. Rutyna jest flawonoidem, który wykazuje działanie ochronne przed pajączkami. Pomaga również w walce z tymi, które już pojawiły się na ciele. Co istotne, jest to również składnik, który zmniejsza zły cholesterol. Chroni więc organizm przed pojawieniem się niebezpiecznej miażdżycy oraz problemów z sercem.

  • Witamina C – najbardziej znana witamina, która kojarzy się głównie z walką z przeziębieniami. Okazuje się, że ma pozytywny wpływ na naczynia krwionośne. Przyjmować powinny ją osoby, które często zmagają się z siniakami nawet od lekkich uderzeń.


STOSOWANIE

Tabletki na żylaki nóg Varicoz powinny być spożywane codziennie przez około 2-3 miesiące. Każdego dnia należy spożyć jedną lub dwie tabletki, którą trzeba popić dużą ilością wody. Nie można przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Ważne jest także, żeby pamiętać, iż suplementy diety nie zastąpią właściwego odżywiania. Mogą być wyłącznie jego uzupełnieniem a nie zamiennikiem.


PRZECIWSKAZANIA

Varicoz jest naturalnym suplementem diety. Jego składniki są znane od lat i bezpieczne. Jednak warto skonsultować przyjmowanie tego suplementu z lekarzem rodzinnym. Nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, kobiety w trakcie karmienia piersią, dzieci poniżej 12. roku życia oraz przez osoby, które są uczulone na którykolwiek ze składników Varicoz cena apteka. Gdyby wystąpiły jakiekolwiek reakcje niepożądane ze strony organizmu, należy zaprzestać przyjmowania suplementu i zgłosić się po poradę do lekarza.