Varicoz Cena:
159.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Żylaki nóg to powszechny problem w dzisiejszym społeczeństwie. Pojawiają się z różnych powodów na przykład złej diety bądź braku aktywności fizycznej. Walkę z nimi można wspomóc suplementem diety Varicoz. To suplement, który składa się wyłącznie z naturalnych składników dobranych w taki sposób, żeby jak najbardziej wspomagały organizm w walce z tym problemem.

Varicoz - tabletki na żylaki nóg

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Za efekty płynące ze stosowania tego suplementu odpowiadają dobrze dobrane ilościowo składniki, które wspierają organizm. Są to:

  • Diosmina – wpływa na napięcie ścian naczyń krwionośnych. Zmniejsza obrzęki nóg, które wynikają ze słabego krążenia krwi. Diosmina oddziałowuje pozytywnie również na naczynia chłonne i limfę.

  • Kasztanowiec zwyczajny – to ważny składnik do walki z tak zwanymi pajączkami, które pojawiają się czasem nawet na twarzy. Kasztanowiec zawiera w sobie escynę. To substancja, która hamuje niszczenie ścian naczyń włosowatych. Flawonoidy oraz kumaryna, które również znadują się w kasztanowcu, wykazują działanie uszczelniające naczynia.

  • Liście winogron – to kolejny naturalny składnik, który pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi oraz niweluje obrzmienie nóg.

  • Witamina K – ma duże znaczenie w procesie krzepnięcia krwi. Jeśli w organizmie wystąpią jej niedobory, nawet z niewielkiej rany może być dużo krwi, która odpowiednio szybko nie zakrzepnie.

  • Rutyna – suplement diety Varicoz został o nią wzbogacony, ponieważ działa pozytywnie na naczynia krwionośne, nawet te najmniejsze, które uszczelnia i chroni przed kruszeniem. Rutyna jest flawonoidem, który wykazuje działanie ochronne przed pajączkami. Pomaga również w walce z tymi, które już pojawiły się na ciele. Co istotne, jest to również składnik, który zmniejsza zły cholesterol. Chroni więc organizm przed pojawieniem się niebezpiecznej miażdżycy oraz problemów z sercem.

  • Witamina C – najbardziej znana witamina, która kojarzy się głównie z walką z przeziębieniami. Okazuje się, że ma pozytywny wpływ na naczynia krwionośne. Przyjmować powinny ją osoby, które często zmagają się z siniakami nawet od lekkich uderzeń.

STOSOWANIE VARICOZ

Tabletki na żylaki nóg Varicoz powinny być spożywane codziennie przez około 2-3 miesiące. Każdego dnia należy spożyć jedną lub dwie tabletki, którą trzeba popić dużą ilością wody. Nie można przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Ważne jest także, żeby pamiętać, iż suplementy diety nie zastąpią właściwego odżywiania. Mogą być wyłącznie jego uzupełnieniem a nie zamiennikiem.

PRZECIWSKAZANIA

Varicoz jest naturalnym suplementem diety. Jego składniki są znane od lat i bezpieczne. Jednak warto skonsultować przyjmowanie tego suplementu z lekarzem rodzinnym. Nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, kobiety w trakcie karmienia piersią, dzieci poniżej 12. roku życia oraz przez osoby, które są uczulone na którykolwiek ze składników Varicoz cena apteka. Gdyby wystąpiły jakiekolwiek reakcje niepożądane ze strony organizmu, należy zaprzestać przyjmowania suplementu i zgłosić się po poradę do lekarza.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony