Silvets Cena:
159.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Silvets to suplement diety, którego rolą jest wsparcie organizmu w walce z nadmierną ilością tłuszczu. Posiada on sześć składników aktywnych, które wspierają proces odchudzania. Ma on formę tabletek, łatwych w połknięciu i bezpiecznych dla zdrowia.

Silvets - tabletki na odchudzanie

SILVETS – KILKA SŁÓW O SKŁADZIE

Suplement diety składa się z kilku substancji aktywnych, charakteryzujących się wysoką skutecznością w walce z nadmiarem tłuszczu:

  • Jagody Acai – są bardzo często wykorzystywane w suplementach wspomagających odchudzanie. Działają również jako aktywne przeciwutleniacze. Wspierają organizm w warunkach silnego stresu.

  • Guarana – skład chemiczny guarany bardzo przypomina kofeinę. Jej cechą charakterystyczną jest silne pobudzenie całego organizmu, potęgowane przez skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej.

  • Zielona herbata – jest ona odpowiedzialna za zmniejszenie łaknienia. Jednocześnie wspiera metabolizm i przyspiesza spalanie tłuszczów. Jest jednym z najskuteczniejszych specyfików wykorzystywanych w walce z tkanką tłuszczową.

  • Papryka Cayenne – konkretnie o kapsaicynie, której rolą jest przyspieszanie efektu spalania tłuszczu za pośrednictwem szybkich reakcji metabolicznych.

  • L-karnitynina – substancja ta zwiększa efektywność naszych mięśni, dbając o ich prawidłowy rozwój. Ponadto jej rolą jest przyspieszanie uczucia reorganizacji organizmu po zakończeniu silnego wysiłku fizycznego.

  • Piperyna – mowa tu o składniku, który jest istotną częścią czarnego pieprzu. Jego rola to między innymi poprawienie wchłaniania witamin i składników odżywczych a także przyspieszenie procesów metabolizmu w obrębie całego ludzkiego organizmu.

ZANIM SKORZYSTASZ Z SILVETS
  • Nie spożywaj alkoholu! Połączenie silnych substancji pobudzających i przyspieszających odchudzanie, może wywołać bardzo niebezpieczne skutki, z ryzykiem utraty zdrowia i życia włącznie.

  • Złóż wizytę u lekarza! Co prawda Silvets jest suplementem diety aczkolwiek niektóre z jego składników aktywnych mogą okazać się niebezpieczne dla człowieka w przypadku, gdy jest on na nie uczulony.

  • Dokładnie zaznajom się z instrukcją podaną przez producenta. Pozwoli Ci ona nie tylko odpowiednio dozować suplement diety, ale też zabezpieczy przed skutkami przedawkowania.

  • Nie zapominaj, że nadal są to tabletki na odchudzanie! Stosowanie ich w jakimkolwiek innym celu (np. jako środki pobudzające) grozi poważnymi komplikacjami, w tym utratą życia.

Ze względu na specyfikę suplementu diety, jego stosowanie powinno odbyć się pod kontrolą lekarza. Jakiekolwiek inne jego zastosowanie (np. w celach pobudzających), grozi bardzo poważnymi komplikacjami zdrowotnymi. Jedno opakowanie tabletek na odchudzanie Silvets zawiera aż 60 kapsułek. Liczbę stosowanych w ciągu doby tabletek jasno określa informacja dołączona do suplementu diety. Ze względu na swój pobudzający charakter, tabletki na odchudzanie Silvets nie powinny być stosowane tuż przed położeniem się do snu. W przeciwnym razie pobudzający efekt suplementu diety sprawi, że efekt będzie zgoła odmienny, niż tego sobie na samym początku życzyliśmy.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony