Rio Blue Light Teeth Whitening Cena:
139.00 PLN

Opakowanie:
1 opakowanie

Nieskazitelnie piękny, śnieżnobiały uśmiech to marzenie każdego. Niestety natura rządzi się swoimi prawami i idealnie białe zęby mają tylko wybrani. Na szczęście można sobie szybko poprawić kolor uzębienia stosując niezwykle skuteczny środek do domowego wybielania zębów Rio Blue Light Teeth Whitening.

Rio Blue Light Teeth Whitening - wybielanie zębów

SKUTECZNE I W PEŁNI BEZPIECZNE WYBIELANIE ZĘBÓW W DOMOWYM ZACISZU

Rio Blue Light Teeth Whitening to wyjątkowo skuteczny w działaniu zestaw wybielający zęby przeznaczony do domowego użytku. Okazuje się, że bez wychodzenia z domu i kosztownych zabiegów stomatologicznych można stać się właścicielem śnieżnobiałego uśmiechu. Wybielanie zębów przy pomocy tego wyjątkowego preparatu jest niezwykle proste i efektywne. Już po pierwszym nieskomplikowanym zabiegu zęby stają się znacznie bielsze, nawet o kilka odcieni. Zestaw Rio Blue Light Teeth Whitening zawiera wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia skutecznego zabiegu wybielania zębów. Składa się on między innymi z:

  • Dwóch ustników;

  • Urządzenia emitującego niebieskie światło;

  • Trzech strzykawek wypełnionych żelem wybielającym.

  • Te trzy elementy wchodzące w skład zestawu pozwalają przeprowadzić efektywny zabieg wybielania zębów, którego rezultat utrzymuje się przez około 4 miesiące.

ZASADA DZIAŁANIA

Technologia działania preparatu Rio Blue Light Teeth Whitening wykorzystuje działanie niebieskiego światła. Wiąże ono aktywne składniki zawarte w żelu wybielającym i pozwala skutecznie usunąć z powierzchni zębów mało efektowne przebarwienia i osady powstające w wyniku palenia tytoniu, picia kawy, herbaty czy też czerwonego wina. Przy pomocy zestawu Rio Blue Light Teeth Whitening można również skutecznie wybielić zęby, które poszarzały wraz z wiekiem. Zawarte w żelu składniki aktywnie wybielające zęby są w pełni bezpieczne. Nie zawiera on peroxide, który choć cechuje się skutecznością, może powodować znaczne podrażnienia dziąseł i błony śluzowej w jamie ustnej. Żel wykorzystywany w zestawie wybielającym Rio Blue Light Teeth Whitening działa łagodnie, jest dokładnie przetestowany i może być z powodzeniem stosowany w domowych warunkach.

JAK UŻYWAĆ, ABY OSIĄGNĄĆ DOSKONAŁY EFEKT?

Zasada stosowania preparatu jest niezwykle prosta. Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić przed zastosowaniem żelu wybielającego jest dokładne umycie zębów. Następnie ustnik znajdujący się na wyposażeniu zestawu dokładnie wypełniamy żelem i nakładamy na zęby. Włączamy urządzenie emitujące niebieskie światło, które ma za zadanie uaktywnić składniki wybielające preparatu. Zabieg powinien trwać 10 minut, po czym urządzenie automatycznie się wyłącza. W wyniku stosowania zestawu wybielającego udaje się błyskawicznie uzyskać śnieżnobiały uśmiech. Wybielanie zębów za jego pomocą jest w pełni bezpieczne, ponieważ nie zawiera on żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia. Preparat nie ma wpływu na kolor plomb i koronek, wybiela wyłącznie powierzchnię zębów naturalnych.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony