Priorin Extra Cena:
152.00 PLN

Opakowanie:
120 kapsułek

Odpowiedni poziom składników odżywczych u cebulek włosów jest ważny dla zdrowych i mocnych włosów. Priorin Extra zaopatruje cebulki włosów w niezbędne mikroelementy od wewnątrz. Priorin Extra tylko i wyłącznie działa na bazie naturalnych składników prosa w połączeniu z niezbędną witaminą B5 (kwasem pantotenowym), biotyną oraz aminokwasem L-cysteiną.

Priorin Extra - tabletki na wypadanie włosów

CO TO JEST PRIORIN EXTRA?

Priorin Extra to suplement diety na porost włosów bogaty w naturalne substancje odżywcze. Udowodniono, że te składniki odżywcze są niezwykle skuteczne w odrastaniu włosów. Priorin Extra został po raz pierwszy opracowany w 1959 roku przez dr Kurta Boescha, obywatela Szwajcarii. Od tego czasu został dostosowany i obecnie rewolucjonizuje branżę produktów na wypadanie włosów. Prioin jest wiodącym suplementem diety na wypadanie włosów w wielu krajach europejskich, na bliskim wschodzie oraz w Stanach Zjednoczonych.

JAK DZIAŁA PRIORIN EXTRA?

Składniki tworzące Priorin Extra są dość zróżnicowane, zawierają takie naturalne substancje jak: ekstrakt z nasion prosa, nienasycone lipidy oraz witaminy B1 i B12 w bardzo małych ilościach, a wszystko to walczy z uszkodzeniami, które mogą tworzyć się we włosach . Ponadto Priorin Extra zawiera coś, co nazywa się L-cystyną – aminokwas, który jest uznawany za jeden z głównych elementów strukturyzujących kluczowe białko keratynowe, wbudowane w mieszek włosowy. Dwa inne składniki Priorin Extra to olej z kiełków pszenicy i proso. Olej z kiełków to wielonienasycony kwas tłuszczowy, który wspomaga wzrost komórek. Ten olejek dociera do nasady włosa, aby odbudować martwe lub uszkodzone komórki cebulki. Proso to pełne ziarno zawierające składniki odżywcze, takie jak wapń, magnez, witamina B6 i kwas foliowy. Innowacyjna kombinacja aktywnych składników preparatu Priorin Extra zapewnia ukierunkowane wsparcie cebulkom włosów, co skutkuje poprawą struktury włosów, opóźnieniem starzenia i przyspieszonym wzrostem włosów.

  • Dostarcza cebulkom włosów składników odżywczych, które przyczyniają się do lepszego wzrostu włosów i zapobiegają ich wypadaniu;

  • Wzmacnia cebulki włosa;

  • Wspomaga wzrost włosów;

  • Wspiera strukturę włosów.

Pierwsze efekty stosowania Priorin Extra można zobaczyć po około 4 tygodniach. Cierpliwość jest bardzo ważna, ponieważ wzrost włosów jest z natury bardzo powolnym procesem. Możesz nie być w stanie niczego poczuć, ale możesz być pewna, że pomagasz stymulować wzrost włosów, a ich korzenie działają w obrębie skóry głowy. Zdecydowanie zaleca się łączenie wszystkich trzech produktów Priorin Extra, ponieważ wzajemnie się uzupełniają, a każdy produkt ma swoje własne podejście. Po 3 do 6 miesiącach opinie donoszą, że zaobserwowano znaczące skutki mniejszej utraty włosów, większą objętość, łatwiejsze rozczesywanie włosów i ostatecznie odrastanie włosów. Istnieje wiele rodzajów wypadania włosów i wiele przyczyn wypadania włosów. Typowe przyczyny wypadania włosów, w przypadku których suplementy diety zawierające niezbędne składniki odżywcze mogą być szczególnie pomocne, są następujące:

  • Niezbilansowana dieta i niedobory żywieniowe;

  • Długotrwały stres lub stres psychiczny;

  • Zmiany hormonów, np. przez ciążę / menopauzę;

  • Niektóre leki, np. Chemioterapia i leki na ciśnienie krwi;

  • Choroby takie jak: zaburzenia odżywiania i przewlekła choroba jelit.

Kapsułki Priorin Extra przeznaczone są do postępowania dietetycznego w przypadku hormonalnie dziedzicznych zaburzeń wzrostu i wypadania włosów u kobiet (łysienie androgenowe).

SKŁAD

Olej z kiełków pszenicy, żelatyna (wołow, wieprzowa), wodny wyciąg z prosa, oleisty wodny wyciąg z prosa, gliceryna, wosk pszczeli, sorbitol, emulgator lecytyna sojowa, pantotenian wapnia (Witaina B5), tlenek magnezu, tlenek żelaza, wodorotlenek żelaza, dwutlenek tytanu, L-cysteina, aromaty.

STOSOWANIE

Kapsułki Priorin Extra należy przyjmować przynajmniej przez trzy miesiące – wtedy zaczynają pojawiać się pierwsze widoczne rezultaty, bo włosy rosną zaledwie 1 cm na miesiąc. Wypadanie włosów: przez pierwsze 3 miesiące należy codziennie przyjmować 3 kapsułki (2 na śniadanie i 1 wieczorem) bez żucia, popijając odpowiednią ilością płynu. Aby zapewnić stabilne rezultaty, wystarczy 1 kapsułka. Lżejsze zaburzenia wzrostu włosów: 1 kapsułkę dziennie bez żucia, popijając odpowiednią ilością płynu.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony