Power4sex Cena:
89.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Problemy z erekcją to jedne z najczęstszych przyczyn zaburzeń seksualnych u mężczyzn. Nic dziwnego, że coraz częściej szukają oni rozwiązań, które nie tylko przyniosą szybkie efekty, ale też będą działać w sposób długotrwały. Power4sex to wysokiej jakości, nowoczesne tabletki na erekcję, dzięki którym Twoje pożycie seksualne wskoczy na zupełnie nowy poziom. Dzięki tym tabletkom przekonasz się, jak wspaniałe doznania stoją przed Tobą otworem. Nie czekaj dłużej – wypróbuj ten niecodzienny i skuteczny suplement diety.

Power4sex - tabletki na erekcje

JAK DZIAŁA POWER4SEX?

Działanie suplementu diety jest bardzo proste i – co równie ważne – oparte na naturalnych mechanizmach zachodzących w obrębie ludzkiego organizmu. Siła erekcji jest uzależniona od ilości krwi, która jest “wpompowywana” bezpośrednio do znajdujących się w penisie ciał jamistych. Tabletki na erekcję zostały tak przygotowane, by zwiększyć ciśnienie krwi w okolicach intymnych i poprawić drożność znajdujących się w ich rejonie naczyń krwionośnych. Skuteczność działania preparatu nie wiąże się jedynie z przepływem krwi do penisa. Działanie Power4sex jest wielopłaszczyznowe – składniki w nim zawarte nie tylko wspierają prawidłowe krążenie, ale też zwiększają produkcję testosteronu. Jest on naturalnym, męskim hormonem odpowiedzialnym za pobudzenie seksualne (a co za tym idzie również za erekcję).

JAK STOSOWAĆ POWER4SEX?

Suplement diety należy stosować zgodnie z informacją podaną na dokumentacji dołączonej do preparatu. W celu uzyskania optymalnych efektów, należy stosować od jednej, do maksymalnie dwóch kapsułek dziennie. Najlepiej, jeśli będą one spożywane rano (tuż po śniadaniu). Każdorazowo też muszą one być zapijane dużą ilością wody, w celu zwiększenia efektywności wchłaniania substancji czynnych. Produkt jest przeznaczony do stosowania długoterminowego. W jednym opakowaniu preparatu znajduje się 30 kapsułek. Ilość ta wystarcza na prowadzenie kuracji trwającej od 2 do 4 tygodni. Pierwsze efekty stosowania suplementu diety można zauważyć już po około tygodniu. Warto jednak podkreślić, że termin ten może ulec zmianie, ze względu na zróżnicowany metabolizm. Opcjonalnie w dniu, w którym planujemy współżycie seksualne, drugą kapsułkę możemy spożyć na około 30 minut przed stosunkiem, w celu zwiększenia efektywności działania preparatu w tym właśnie czasie.

UWAGI DOTYCZĄCE STOSOWANIA POWER4SEX

Produktu nie należy stosować, jeśli cierpimy na choroby układu krążenia (zwłaszcza nadciśnienie i arytmię serca). Dotyczy to również tych osób, które są uczulone na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie powinien być stosowany przez osoby w wieku poniżej 18 roku życia. Nie zaleca się również, by równolegle z nim spożywać alkohol. Połączenie alkoholu i tabletek na erekcję może zmniejszyć efekt ich stosowania. Stosujemy wyłącznie tabletki, które są przechowywane w miejscu zacienionym i nienarażonym na działanie wilgoci. Pamiętamy również o tym, by produkt przechowywać z dala od dzieci. Kapsułki stosujemy jako dodatek do zdrowej i zrównoważonej diety!

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony