PeniSize XL Cena:
169.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek


Często mówi się, że dobry seks to dobre życie. Satysfakcjonujące życie seksualne może zdecydowanie podnieść jakość życia oraz zdrowie psychiczne i fizyczne mężczyzny. PeniSizeXL jest suplementem diety, który wspiera mężczyzn w osiągania tych celów i pomaga im zapomnieć o małym wzwodzie. Tabletki na powiększanie penisa opierają się na naturalnych składników, które mają pozytywny wpływ na organizm mężczyzny. PeniSize XL oddziałuje na ciało, a szczególnie układ krwionośny oraz układ hormonalny, przez co erekcje stają się silne, pewne oraz trwają przez cały czas stosunku seksualnego.

PeniSizeXL - tabletki na powiększanie penisa

Regularne spożywanie tabletek PeniSizeXL może zdecydowanie zmienić życie seksualne z krępującego na satysfakcjonujące oraz pełne niezapomnianych doznań. Satysfakcjonujące życie seksualne to podstawa zdrowego życia. Mały wzwód może zależeć od wielu czynników, nie tylko takich jak zdrowie czy psychika, ale także od diety, sportu, pracy, snu czy jakości wypoczynku. Spożywanie suplementu diety może pomóc w uniknięciu przykrych sytuacji z sypialni, jednocześnie podnosząc satysfakcję z doznań w łóżku poprzez widoczne powiększenie penisa. Jakość stosunków może też pozytywnie wpłynąć na relacje z partnerką. Silna erekcja oraz penis dłuższy nawet o 7,7 cm buduje poczucie własnej wartości i satysfakcję w łóżku.


EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Unikalna receptura PeniSize XL składająca się między innymi z żeń-szenia, korzenia maca, tribulus terrestris oraz muira puama uaktywnia reakcje organizmu, podnosi poziom hormonów, w tym testosteronu i poprawia libido. Żeń-szeń znany z pozytywnego pobudzenia układu krążenia sprawia, że w organizmie dochodzi do większego przepływu krwi, w tym do penisa, jednocześnie pomagając w osiągnięciu wzwodu. Korzeń maca zwiększa popęd u płci męskiej i ułatwia erekcję. Kolejny element, Tribulus Terrestris, wspomaga uwalnianie tlenku azotu do zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych prącia. Sprawia to, że penis staje się większy i bardziej rozciągnięty. Ostatni składnik, Muira Puama zapobiega przedwczesnym wytryskom i wzmacnia długotrwałą erekcję z długie doznania seksualne. To połączenie naturalnych składników tworzy wyjątkowy produkt, jakim jest suplement PeniSizeXL na powiększenie penisa u mężczyzn.


STOSOWANIE

PeniSizeXL należy spożywać regularnie, dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem. Pierwsza tabletka powinna zostać zażyta 20 minut przed śniadaniem, drugą najlepiej około 30 minut przed stosunkiem. W dni pozbawione aktywności seksualnej drugą tabletkę należy spożyć 20 minut przed wieczornym posiłkiem. Jedno opakowanie PeniSize XL zawiera 60 kapsułek i starcza na 1 miesiąc. Tabletki na powiększanie penisa stosowane przez odpowiednią długość czasu oraz z regularną częstotliwością wspomagają pobudzanie oraz utrzymanie erekcji i widocznie powiększają penisa po około 2-3 tygodniach stosowania.


PRZECIWWSKAZANIA

Przed rozpoczęciem spożywania suplementu diety PeniSizeXL należy skonsultować się z lekarzem. Choroby przewlekłe, przebyte urazy oraz operacje mogą stanowić przeciwwskazania do korzystania z PeniSize XL. Warto poinformować o spożywaniu suplementu swojego lekarza rodzinnego, który dokładnie zna historię choroby.