Mass Extreme Cena:
189.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Mass Extreme to suplement diety dla wszystkich, którzy chcieliby zwiększyć masę mięśniową. Zawarte w tych tabletkach składniki wspomagają pracę nad sylwetką oraz wspierają pracę organizmu i jego wydolność w trakcie treningów.

Mass Extreme – tabletki na przyrost masy mięśniowej

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Mass Extreme to tabletki na przyrost masy mięśniowej, których składniki są naturalne i odżywcze dla organizmu. W suplemencie wspomagającym rozbudowę mięśni znaleźć można:

  • Buzdyganek naziemny – znany od tysięcy lat, stosowany w medycynie chińskiej i indyjskiej. Ceniony za pozytywne działanie na problemy z erekcją i niepłodnością. Wspomaga produkcję testosteronu. Dodatkowo, stosowany jest ze względu na działanie pobudzające organizm do działania. Powoduje, że ma się więcej energii, a objawy zmęczenia znikają. Dodatkowo, zwiększeniu ulega siła fizyczna, a przyrost mięśni może być szybciej zauważalny.

  • Kwas D-asparaginowy – ma wpływ na zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie, co przekłada się na zwiększoną siłę fizyczną oraz szybsze efekty w budowaniu mięśni. Wspomaga również seksualną sprawność.

  • Kwas GABA – dzięki niemu mięśnie szybciej się regenerują. Poza tym wpływa uspokajająco na organizm. Daje uczucie zadowolenia i poprawy samopoczucia.

  • Kwas fosfatydowy – wspomaga przyrost masy mięśniowej.

  • Maca – warzywo korzeniowe cenione od wielu lat. Znane z pozytywnego oddziaływania na sprawność seksualną nie tylko mężczyzn, ale także kobiet. Dostarcza organizmowi białka, który jest niezbędny do budowania masy mięśniowej. Dodatkowo wzmacnia odporność i siłę fizyczną organizmu.

  • Cynk – to pierwiastek potrzebny organizmowi do walki z wolnymi rodnikami. Poza tym odpowiada za przemianę białek, tłuszczy i węglowodanów w organizmie. Sportowcy narażeni są na niedobór cynku.

  • Magnez – niezwykle ważny pierwiastek, który wzmacnia mięśnie. Osoby, które mają codziennie dużą ilość wysiłku fizycznego, potrzebują więcej magnezu. Dzięki niemu do komórek dostarczana jest energia. Pierwiastek ten wspomaga działanie serca.

  • Witamina B6 – jest konieczna, żeby w mięśniach zachodziła glikogenoliza, czyli proces rozkładu glikogenu. Dodatkowo, wpływa na układ nerwowy. Jej niedobór może skutkować obniżonym poczuciem nastroju.

  • 5 deoksyadenozylokobalamina – to koenzym witaminy B12. Usprawnia on dostarczanie tlenu do wszystkich komórek organizmu. Poza tym poprawia wydolność organizmu.

STOSOWANIE

Suplement diety Mass Extreme należy stosować dwa razy dziennie. Jedną tabletkę trzeba spożyć przed śniadaniem, natomiast drugą tuż przed rozpoczęciem treningu. Każdą z tabletek należy popić szklanką wody. Suplement diety warto spożywać przez trzy miesiące.

PRZECIWWSKAZANIA

Mass Extreme opinie nie powinny stosować osoby poniżej 16. roku życia. Dodatkowo, nie zaleca się przyjmowania go kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią. Przeciwwskazaniem do przyjmowania tego suplementu diety jest również nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Dlatego przed rozpoczęciem stosowania suplementu Mass Extreme należy zapoznać się z jego składem.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony