Libido Therapy Cena:
159.90 PLN

Opakowanie:
90 kapsułek

Dla kobiety seks jest czymś o wiele ważniejszym, niż dla mężczyzny. W przypadku kobiet jest on połączeniem zmysłowości, namiętności i uczucia, czyli czymś bardziej złożonym niż u mężczyzn. Problem pojawia się wtedy, gdy coś w tym skomplikowanym mechanizmie zawodzi i kobieta przestaje odczuwać satysfakcję z seksu. W takiej sytuacji pomocą jest Libido Therapy.

Libido Therapy - tabletki na libido u kobiet

CO TO JEST LIBIDO THERAPY?

Jest to zaawansowany suplement diety, którego zadaniem jest wsparcie naturalnych procesów, które w organizmie kobiety są odpowiedzialne za wzrost podniecenia seksualnego i satysfakcji z seksu. Co ważne Libido Therapy nie zawiera w sobie żadnych hormonów, które mogłyby spowodować powstanie niebezpiecznych skutków ubocznych. Tabletki na libido u kobiet działają w sposób naturalny, zwiększając pobudzenie seksualne. Przedkłada się to na wzrost nawilżenia pochwy, a także na zwiększoną ilość hormonów, które niejako są odpowiedzialne za satysfakcję seksualną. Dzięki temu połączeniu produkt działa wielofazowo, wspierając zarówno kobiecy układ hormonalno – rozrodczy, jak również jej układ nerwowy.

JAK STOSOWAĆ SUPLEMENT DIETY?

Tabletki na libido u kobiet należy stosować według określonych zasad, umieszczonych w dokumentacji dołączonej do Libido Therapy. Przekroczenie maksymalnej liczby stosowanych kapsułek może doprowadzić do poważnych powikłań, które występują zawsze w przypadku zbyt częstego spożywania suplementów diety. Należy stosować od 1 do maksymalnie 2 tabletek na dobę. Najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie ich tuż po śniadaniu. Ze względu na fakt, że działają one pobudzająco. będziesz miała mnóstwo energii, tak potrzebnej do wykonywania określonych, codziennych czynności. Pamiętaj, że nie należy stosować kapsułek wieczorem. Jak już wspomnieliśmy, działają one silnie pobudzająco, co może doprowadzić do powstawania poważnych zaburzeń snu. Od zasady określonej w powyższym punkcie można odejść jedynie wtedy, gdy w ciągu dnia (bądź wieczorem) planujemy aktywność seksualną. Wtedy drugą tabletkę można spożyć na jakieś 30 – 60 minut przed stosunkiem. Libido Therapy to suplement diety, który stosujemy w sposób długoterminowy. Oznacza to, że przeciętna kuracja trwa około miesiąca (może się wydłużyć, ze względu na specyfikę danego organizmu). Pierwsze efekty stosowania suplementu diety zauważymy już po “pierwszej tabletce”. Niemniej trwałą poprawę w sferze libido zobaczymy dopiero po około tygodniu stosowania.

JAK PRZECHOWYWAĆ?

Prowadzenie kuracji za pośrednictwem Libido Therapy jest możliwe tylko wtedy, jeśli jest odpowiednio przechowywany. W przeciwnym razie jego rzeczywisty termin przydatności do spożycia może być znacznie krótszy. Suplement diety należy przechowywać w suchym otoczeniu i najlepiej w niskiej temperaturze. Pamiętajmy tez o niedostępności suplementu dla dzieci. Nie stosuj produktu jeśli jesteś nadwrażliwa na którykolwiek jego składnik. Nie stosuj go również wtedy, gdy jesteś w ciąży i karmisz. Nie stosuj Libido Therapy jako zamiennika diety!

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony