Libidizer Cena:
89.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Wraz z rozwojem cywilizacji, tempo życia każdego człowieka wzrasta coraz bardziej. Niestety, wpływa to bardzo niekorzystnie na ogólny stan zdrowia. Niemal każda praca jest stresująca, obowiązków przybywa niemalże z dnia na dzień, a oprócz tego trzeba jeszcze zająć się swoimi prywatnymi sprawami. Taki tryb życia może prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowotnych, między innymi zaburzeń libido i odczuwania przyjemności podczas kontaktów seksualnych. Problem ten dotyka także coraz częściej kobiet, które być może nawet nie zdają sobie sprawy ze swoich dolegliwości. Rozwiązaniem problemów z brakiem ochoty na intymne zbliżenia jest Libidizer. Jest to suplement zrównoważonej diety, który pomaga przywrócić radość z kontaktów seksualnych z partnerem. Jego oparty o naturalne substancje skład to bezpieczny sposób na to, aby znów móc cieszyć się życiem w całej jego pełni.

Libidizer - tabletki na libido u kobiet

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Skład suplementu diety Libidizer to składniki w stu procentach naturalne. Są to wyciągi z dong quai, żeń-szenia oraz liści Damiana. Takie połączenie ekstraktów wzmaga libido poprawiając ukrwienie miejsc intymnych, energetyzuje i wspomaga naturalną ochotę na seks. Pochodzący z Azji dong quai od długiego już czasu znany jest ze swoich pobudzających właściwości. Jako ceniony afrodyzjak, wyciąg z tego ziela zawarty w produkcie wspomaga poprawę nastroju i zwiększenie energii. Uwolnienie od nagromadzonego w ciągu całego dnia stresu to punkt wyjścia do udanego pożycia seksualnego. Tabletki na libido u kobiet zawierają również wyciąg z korzenia żeń-szenia. Znany jest on na całym świecie jako roślina stosowana we wszelkich możliwych dolegliwościach. Jego działanie między innymi wspomaga napływ krwi do kobiecych miejsc intymnych co skutkuje wzmożoną ochotą na seks. Nie bez znaczenia jest również fakt, że wzmaga to odczuwane doznania seksualne. Dlatego suplement polecany jest zarówno kobietom, które mają zbyt niskie libido, jak i tym, które chcą jedynie zintensyfikować swoje doznania. Trzecim składnikiem, który zawiera suplement diety jest ekstrakt z liści Damiana. To roślina, którą znali i używali Aztecy i Majowie jako silnego afrodyzjaka, działającego zarówno na kobiety, jak i na mężczyzn. Użyty w produkcie wspomaga zwiększenie libido i odczuwanie satysfakcji seksualnej.

STOSOWANIE

Zalecana porcja spożycia Libidizer to dwie kapsułki na godzinę przed stosunkiem. Profilaktycznie zaleca się spożywanie po jednej kapsułce dwa razy dziennie podczas posiłków. Preparat popijać dużą ilością wody. W czasie spożywania preparatu nie należy pić alkoholu, a także jeść posiłków bogatych w owoce cytrusowe i tłuszcze. Należy pamiętać, że suplement diety nie jest zamiennikiem zdrowej i zrównoważonej diety, a jedynie jej uzupełnieniem.

PRZECIWWSKAZANIA

Niewskazane jest spożywanie suplementu diety Libidizer przez osoby poniżej osiemnastego roku życia, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. W przypadku wystąpienia objawów nadwrażliwości lub reakcji alergicznej na którykolwiek ze składników preparatu natychmiast zaprzestać spożywania suplementu.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony