Korean Ginseng Cena:
50.00 PLN

Opakowanie:
120 kapsułek

Z takimi stanami jak ciągłe przemęczenie, stres czy wyczerpanie psychicznie boryka się wiele osób. Niestety tempo dzisiejszych czasów, wyczerpująca praca oraz problemy w życiu osobistym nie wpływają korzystnie ani na nasze generalne samopoczucie, kondycję, ani również na sprawność seksualną. W przypadku takich problemów warto postarać się chociaż minimalnie “zwolnić” oraz zastanowić się nad odpowiednią suplementacją. Doskonałym rozwiązaniem są tabletki na sprawność seksualna Korean Ginseng Prosper Labs.

Korean Ginseng Prosper Labs - tabletki na potencje

EFEKTY STOSOWANIA

Suplement diety Korean Ginseng Prosper Labs to preparat wspomagający również ogólną sprawność psychiczną i fizyczną. Produkt ten powstał na bazie żeń-szenia. Jest to jedna z najbardziej cenionych roślin, z których wyciągi stosuje się w walce z problemami związanymi z życiem seksualnym. Korzeń żeń-szenia wykazuje również działanie zwiększające syntezy tlenku azotu w śródbłonku wielu organów, co uruchamia ciała jamiste, efektem czego jest rozszerzenie naczyń krwionośnych. Wyciąg z żeń-szenia wpływa pozytywnie na wydolność organizmu oraz zwiększa witalność i poprawia utlenianie hemoglobiny, czego efektem jest poprawa procesu dostarczania tlenu do organów wewnętrznych. Wyciągi z korzenia żeń-szenia są stosowane od dawna w medycynie ludowej na różne dolegliwości, na przykład w celu poprawy działania układu odpornościowego czy skrócenia czasu regeneracji organizmu po przebytej chorobie. Żeń szeń reguluje również ciśnienie i jest stosowany leczeniu chorób serca. Wyciągi z tej rośliny są również stosowane w preparatach energetycznych, ponieważ wpływa ona korzystnie na umiejętność koncentracji oraz pamięć, skraca czas reakcji oraz oczywiście dodaje energii; często stosowany przez sportowców, ponieważ obniża poziom kwasu mlekowego w mięśniach.

WYNIKI BADAŃ

Wiele przeprowadzonych badań potwierdziło bardzo korzystne działanie tabletek Korean Ginseng Prosper Labs na bazie żeń-szenia na sprawność seksualną. U mężczyzn stosujących suplement na bazie tej rośliny zaobserwowano znaczny wzrost libido, większą sztywność prącia, a także wydłużony czas erekcji oraz ostateczne zwiększenie satysfakcji seksualnej. Jeśli chodzi o kobiety, zwiększenie poziomu NO w mięśniach gładkich naczyń pochwy i łechtaczki spowodowane zażywaniem tabletek na sprawność seksualną na bazie żeń-szenia powoduje swobodny dopływ krwi do narządów płciowych oraz ich nawilżenia. Efektem u obu płci jest znacznie większa satysfakcja ze współżycia seksualnego.

STOSOWANIE

Pierwsze efekty stosowania suplementu można zauważyć już po kilku tygodniach regularnego stosowania. Aby osiągnąć optymalne rezultaty, należy zażywać tabletki na sprawność seksualną Korean Ginseng Prosper Labs przez co najmniej trzy miesiące. Stosowanie preparatu zaleca się osobom powyżej osiemnastego roku życia. Należy pamiętać, że produkt może nie przynieść oczekiwanych rezultatów w przypadku spożywania alkoholu, który powoduje czasowe obniżenie ciśnienia. Nie zaleca się również spożywania owoców cytrusowych oraz posiłków o dużej zawartości tłuszczów podczas stosowania kuracji, ponieważ również może mieć to wpływ na opóźnienie bądź zmniejszenie działania suplementu.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony