Insemin Men Cena:
119.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Insemin Men to najwyższej klasy suplement diety. Jest to mieszanka naturalnych, bezpiecznych i wyjątkowo skutecznych składników, które zwiększają w znacznym stopniu szansę na zapłodnienie, a także przyczynia się do polepszenia funkcjonowania układu płciowego. Co więcej, suplement diety był wielokrotnie badany przez różne niezależne centra badawcze. Insemin Men zyskał zaufanie cenionych specjalistów zajmujących się leczeniem bezpłodności. Również wiele par zaufało produktowi i potwierdziło pozytywne rezultaty jego działania. Tabletki na płodność u mężczyzn to zdecydowanie najlepszy sposób na odpowiednie przygotowanie organizmu i zwiększenie szans pary na spłodzenie dziecka.

Insemin Men - tabletki na płodność u mężczyzn

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Insemin Men oddziałuje korzystnie na jakość spermy, a także zwiększa ilość oraz morfologię plemników i wpływa na ich ruchliwość, wspomaga również ich rozwój. Co więcej, tabletki na płodność u mężczyzn Insemin Men przyczyniają się do regulacji hormonalnej i odpowiadają za utrzymanie odpowiedniego poziomu testosteronu we krwi mężczyzny. Dzięki opisywanemu suplementowi diety płodność jest wzmożona, a funkcje rozrodcze są właściwie utrzymane, dzięki czemu szansa na poczęcie potomka jest większa. Wszystkie składniki, które zawarte są w produkcie oddziałują też pozytywnie na wzrost jakości nasienia i wzmagają właściwe funkcjonowanie męskiego układu rozrodczego. Jednym z głównych składników suplementu diety Insemin Men jest maca – środek polecany mężczyznom, którzy doświadczają szeroko pojętych problemów związanych z bezpłodnością oraz jej zaburzeniami. Korzeń Maca nie tylko zwiększa libido, ale również dostarcza energii i jest bogata w minerały, potas, wapń, jod, cynk, fosfor, mangan, magnez, selen, miedź, siarkę organiczną, żelazo, a także zawiera witaminę C, witaminę B6 i B12 oraz niacynę. Co więcej, maca to znane i bogate źródło fitosteroli i steroli roślinnych, dzięki czemu pomaga pozbyć się złego cholesterolu z organizmu. Korzyści, jakie płyną ze stosowania suplementu diety Insemin Men, którego jednym ze składników jest maca jest także wzmocnienie odporności, witalności oraz poprawa męskiej potencji. Kolejnym składnikiem suplementu Insemin Men jest L-karnityna – aminokwas będący źródłem energii dla plemników i ma znaczący wpływ na męską płodność. Składnik ten znacznie poprawia jakość nasienia i powoduje wzrost całkowitej ilości plemników i wzmaga ich ruchliwość. L-karnityna zabezpiecza również przed chorobami układu krążenia oraz rakiem.

STOSOWANIE

Porcja zalecana do spożycia to jedna tabletka dwa razy dziennie: rano oraz wieczorem, podczas posiłku. Suplement należy popić szklanką wody. Produkt powinien być stosowany przez minimum trzy miesiące w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

PRZECIWWSKAZANIA

Insemin Men nie powinien być stosowany u osób poniżej osiemnastego roku życia, a także przez kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia. Również nie należy stosować suplementu diety w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony