iBright Cena:
199.00 PLN

Opakowanie:
1 opakowanie

Higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna, jednak nawet regularne szczotkowanie zębów nie da gwarancji śnieżnobiałego uśmiechu. Spożywanie produktów, a szczególnie napojów, zawierających silne barwniki powoduje gromadzenie się przebarwień na zębach, których szczotkowanie zębów nie może usunąć. Czasem skłonność do zażółcenia płytki nazębnej jest efektem genetycznych uwarunkowań. Jednak nawet w takiej sytuacji można czasowo i w pewnym zakresie poprawić ich estetykę i uzyskać bielszy o kilka tonów odcień zębów dzięki iBright.

iBright - wybielanie zębów

EFEKTY STOSOWANIA

Osoby, które rzuciły palenie zmagają się z nieprzyjemnym skutkiem długotrwałego palenia. Produkt iBright może pozwolić im wybielić zęby od 8-12 tonów bielsze. Śnieżnobiały uśmiech mogą uzyskać osoby, które nie mają bardzo silnych przebarwień, a jest to realne dzięki zawartości w produkcie nadboranu sodu, który uwalnia aktywny tlen. Z kolei kryształki hydroksyapatytowe sprawiają, że żel wybielający lepiej przywiera do przebarwień. Efekty można łatwo sprawdzić na próbniku, który dołączony jest do zestawu. Jeśli nie odczuje się różnicy po kuracji trwającej od 5 do 8 dni można liczyć na zwrot pieniędzy, gdyż producent jest pewny skuteczności swojego produktu. Oczywiście należy pamiętać, że efekty osiągnie się tylko na zdrowych zębach, jest to zastrzeżenie producenta. Warto zatem przed zastosowaniem produktu udać się do dentysty na przegląd, w celu ewentualnego wykrycia zaczątków próchnicy czy chorób przyzębia. Jeśli przejdzie się pozytywnie przegląd można mieć pewność, że wybielanie da pozytywne rezultaty. Być może nawet uda się uzyskać śnieżnobiały uśmiech.

STOSOWANIE

Jedno opakowanie iBright wystarcza na jedną kurację. Zawiera żel wybielający, silikonową nakładkę na zęby, w której umieszcza się żel, lampę LED, a także spray przygotowujący i chusteczki wybielające z fluorem. Ponadto jest również wspomniany próbnik, z poszczególnymi odcieniami zębów. Najpierw sprayem spryskuje się chusteczkę i myje przez minutę zęby. Potem nakładkę silikonową umieszcza na lampie LED i wypełnia żelem wybielającym, po czym nakłada się na zęby. Kolejnym krokiem jest włączenie lampy, która działa przez 10 minut, po czym należy ją ponownie uruchomić w przypadku dłużej aktywacji żelu na zębach. Może ona trwać od 10 do 30 minut. Pierwszego dnia jest to zawsze 30 minut. W przypadku 5-dniowej kuracji kolejny raz żel wybielający stosuje się dopiero 5 dnia, przez 20 minut. W przypadku 7-dniowej, zestawu używa się pierwszego dnia przez 30 minut, a następnie 4-ego i 7-ego dnia – przez 10 minut. Po całym okresie wybielania próbnik pozwoli stwierdzić, o ile odcieni udało się wybielić zęby.

PRZECIWWSKAZANIA

Zabronione jest stosowanie iBright opinie przez dzieci do 18 roku życia. Ponadto z wybielania zębów muszą zrezygnować również kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie można zapomnieć również o chorobach, nie tylko tych związanych z zębami czy skórą. W przypadku przewlekłych chorób koniecznie wcześniej trzeba skontaktować się z lekarzem.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony