iBright Cena:
199.00 PLN

Opakowanie:
1 opakowanie


Higiena jamy ustnej jest niezwykle ważna, jednak nawet regularne szczotkowanie zębów nie da gwarancji śnieżnobiałego uśmiechu. Spożywanie produktów, a szczególnie napojów, zawierających silne barwniki powoduje gromadzenie się przebarwień na zębach, których szczotkowanie zębów nie może usunąć. Czasem skłonność do zażółcenia płytki nazębnej jest efektem genetycznych uwarunkowań. Jednak nawet w takiej sytuacji można czasowo i w pewnym zakresie poprawić ich estetykę i uzyskać bielszy o kilka tonów odcień zębów dzięki iBright.

iBright - wybielanie zębów

EFEKTY STOSOWANIA

Osoby, które rzuciły palenie zmagają się z nieprzyjemnym skutkiem długotrwałego palenia. Produkt iBright może pozwolić im wybielić zęby od 8-12 tonów bielsze. Śnieżnobiały uśmiech mogą uzyskać osoby, które nie mają bardzo silnych przebarwień, a jest to realne dzięki zawartości w produkcie nadboranu sodu, który uwalnia aktywny tlen. Z kolei kryształki hydroksyapatytowe sprawiają, że żel wybielający lepiej przywiera do przebarwień. Efekty można łatwo sprawdzić na próbniku, który dołączony jest do zestawu. Jeśli nie odczuje się różnicy po kuracji trwającej od 5 do 8 dni można liczyć na zwrot pieniędzy, gdyż producent jest pewny skuteczności swojego produktu. Oczywiście należy pamiętać, że efekty osiągnie się tylko na zdrowych zębach, jest to zastrzeżenie producenta. Warto zatem przed zastosowaniem produktu udać się do dentysty na przegląd, w celu ewentualnego wykrycia zaczątków próchnicy czy chorób przyzębia. Jeśli przejdzie się pozytywnie przegląd można mieć pewność, że wybielanie da pozytywne rezultaty. Być może nawet uda się uzyskać śnieżnobiały uśmiech.


STOSOWANIE

Jedno opakowanie iBright wystarcza na jedną kurację. Zawiera żel wybielający, silikonową nakładkę na zęby, w której umieszcza się żel, lampę LED, a także spray przygotowujący i chusteczki wybielające z fluorem. Ponadto jest również wspomniany próbnik, z poszczególnymi odcieniami zębów. Najpierw sprayem spryskuje się chusteczkę i myje przez minutę zęby. Potem nakładkę silikonową umieszcza na lampie LED i wypełnia żelem wybielającym, po czym nakłada się na zęby. Kolejnym krokiem jest włączenie lampy, która działa przez 10 minut, po czym należy ją ponownie uruchomić w przypadku dłużej aktywacji żelu na zębach. Może ona trwać od 10 do 30 minut. Pierwszego dnia jest to zawsze 30 minut. W przypadku 5-dniowej kuracji kolejny raz żel wybielający stosuje się dopiero 5 dnia, przez 20 minut. W przypadku 7-dniowej, zestawu używa się pierwszego dnia przez 30 minut, a następnie 4-ego i 7-ego dnia – przez 10 minut. Po całym okresie wybielania próbnik pozwoli stwierdzić, o ile odcieni udało się wybielić zęby.


PRZECIWWSKAZANIA

Zabronione jest stosowanie iBright opinie przez dzieci do 18 roku życia. Ponadto z wybielania zębów muszą zrezygnować również kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie można zapomnieć również o chorobach, nie tylko tych związanych z zębami czy skórą. W przypadku przewlekłych chorób koniecznie wcześniej trzeba skontaktować się z lekarzem.