EroTabs Cena:
209.00 PLN

Opakowanie:
10 kapsułek

Istnieje wiele czynników w sposób negatywny wpływających na erekcję u mężczyzn – stres, nadużywanie alkoholu, podeszły wiek, brak odpowiedniego nastroju podczas stosunku, stosowanie niektórych produktów. Wspólnym mianownikiem wszystkich tych problemów jest słabe ukrwienie członka podczas stosunku. Zbyt mały dopływ krwi do ciał jamistych prącia sprawia, że penis jest zbyt wiotki podczas wzwodu, erekcja kończy się nawet w trakcie stosunku lub występują trudności z osiągnięciem wzwodu w ogóle. Oprócz wyeliminowania czynników utrudniających pełną erekcję, istnieje także doraźny sposób na to, by ją osiągnąć – EroTabs, czyli nowoczesny suplement diety pozwalający cieszyć się twardym, gotowym do akcji członkiem!

EroTabs – tabletki na erekcję

SKŁAD EROTABS

Ten suplement diety zawiera bardzo ciekawy skład w pełni naturalnych komponentów:

  • L-argininy – naturalnego aminokwasu wytwarzanego przez człowieka, który rozszerza ścianki naczyń krwionośnych i usprawnia przepływ krwi przez naczynia,
  • Korzeń maca – poprawia sprawność seksualną mężczyzn, wzmacnia ruchliwość plemników i zwiększa produkcję spermy,
  • Buzdyganek naziemny – podnosi poziom testosteronu, wspomaga erekcję,
  • Selen – opóźnia procesy starzenia organizmu, ochrania plemniki,
  • Cynk – reguluje ciśnienie tętnicze krwi,
  • Żeń-szeń – wzmacnia napływ krwi do ciał jamistych prącia, dodaje energii,
  • Guarana – usuwa zmęczenie, dodaje energii.

Wszystkie te składniki osobno wykazują działanie poprawiające potencję lub wspierające i działające pobudzająco na organizm. Jednak najciekawszą cechą EroTabs jest połączenie tych komponentów w takich ilościach i stężeniach, by wykazywały działanie synergiczne – oznacza to, że każdy kolejny składnik wzmacnia działanie następnego!

REZULTATY STOSOWANIA EROTABS

Dzięki niepowtarzalnemu składowi, EroTabs działa niemal natychmiast – w ciągu 30 minut po zażyciu tabletki penis staje się doskonale ukrwiony, pobudzony i gotów do działania przez kolejne 24 godziny. Stosowanie tego suplementu przed każdym stosunkiem pozwoli cieszyć się wielkim i twardym przyrodzeniem i wspaniałym seksem przez długi czas bez krępujących przygód. Oprócz tego, te tabletki na erekcję mają działanie długofalowe – ich systematyczne zażywanie pozwala usprawnić przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, czyli pobudzić ciała jamiste prącia do tego, by szybciej i mocniej wypełniały się krwią podczas wzwodu.

PROBLEMY W SFERZE ŁÓŻKOWEJ

Zdecydowaną większość mężczyzn dotyczą problemy w sferze łóżkowej wynikające z niepełnego wzwodu lub trudności w jego osiągnięciu. Jest to przypadłość krępująca i całkowicie utrudniająca nie tylko sam stosunek, ale również zapłodnienie partnerki. Na szczęście przypadłość ta jest całkowicie uleczalna – wystarczy regularne zażywanie tabletek na erekcję. Mężczyźni, którzy chcą całkowicie pozbyć się problemu przykrych, wstydliwych niepełnych erekcji, powinni zdecydować się na kurację suplementem diety EroTabs w połączeniu ze zmianą trybu życia na mniej stresogenny, rzuceniem używek i bardziej aktywnym trybem życia, co przyniesie niemal natychmiastowe rezultaty.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony