Eron Plus Cena:
189.00 PLN

Opakowanie:
120 kapsułek


Przyczyn problemów z erekcją może być wiele. Stres, przemęczenie, zbyt długie przebywanie w pracy w pozycji siedzącej, trzymanie na kolanach laptopa czy telefonu w kieszeni. Współczesny świat generuje wiele sytuacji mogących wpływać potencjalnie szkodliwie na zdrowie i sprawność seksualną. Oprócz tego dochodzą problemy zdrowotne jak cukrzyca, zaburzenia hormonalne czy dolegliwości neurologiczne, które również mogą mieć niekorzystny wpływ na ten element męskiego życia.

Eron Plus - tabletki na erekcję

Niezależnie jednak od przyczyny warto jest zadbać o to, aby przywrócić pełną sprawność i znów w pełni cieszyć się życiem i kontaktami intymnymi. Bezpiecznym rozwiązaniem jest zastosowanie suplementu diety jakim jest Eron Plus. To kapsułki, których skład oparty jest w 100% na substancjach naturalnych. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego poprzez wydłużenie i zintensyfikowanie odczuć podczas stosunku.


EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Składniki zawarte w suplemencie diety Eron Plus są w pełni naturalne, ale jednocześnie wspomagają usuwanie przyczyn zaburzenia erekcji. Spożywanie produktu wspiera osiągnięcie erekcji i wydłużenie samego stosunku. Poprzez wspomaganie doprowadzania większej ilości krwi do prącia powoduje, że podczas aktu jest ono większe, zapewniając wzmożone doznania zarówno mężczyźnie, jak i jego partnerce. Opracowane w laboratorium tabletki na erekcję w swoim składzie zawierają między innymi L-argininę, korzeń maca, buzdyganek naziemny, żeń-szeń koreański oraz kozieradkę pospolitą. Ich działanie opiera się przede wszystkim na wspomaganiu męskiej sprawności seksualnej. Część z nich znana jest w różnych kręgach kulturowych jako afrodyzjaki oraz składniki wpływające na płodność. Podnoszenie poziomu libido jest niezwykle ważny aspektem w przypadku problemów z erekcją. Stąd też w składzie suplementu diety znajduje się kozieradka, która wspomaga podwyższanie poziomu testosteronu. Z kolei korzeń maca, od dawnych czasów używany przez Indian jako środek zwiększający płodność, wzmaga osiąganie erekcji i wydłuża ją. Dzięki temu seks stanie się bardziej satysfakcjonujący dla obojga partnerów. Tym, co wyróżnia Eron Plus spośród innych, jest bezpieczeństwo stosowania ze względu na oparcie składu na składnikach naturalnych oraz podwójna formuła. Jeden z produktów spożywa się regularnie, natomiast drugi bezpośrednio przed stosunkiem, aby wspomóc działanie stymulujące erekcję i wydłużające ją.


STOSOWANIE

Eron Plus składa się z dwóch rodzajów kapsułek. Podstawowy suplement diety Eron Plus należy spożywać dwa razy dziennie po jednej tabletce rano i jednej w południe. Kapsułki powinno się przyjmować przed posiłkiem i popijać je czystą wodą. Natomiast tabletki Eron Plus Before spożywa się na trzydzieści minut przed stosunkiem, w zależności od zapotrzebowania od dwóch do czterech kapsułek. Nie należy spożywać produktu po upływie daty ważności.


PRZECIWWSKAZANIA

Eron Plus opinie nie należy przyjmować, jeśli występuje nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek z zawartych w produkcie składników.