Erofem Cena:
79.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek


Stres, przepracowanie, źle dobrana antykoncepcja hormonalna i zła dieta to główne powody spadku libido. O ile krótkotrwały spadek ochoty na seks to nic złego, to w momencie, gdy brakuje jej nam przez dłuższy czas, warto się zastanowić nad rozwiązaniem tego problemu. Być może w ten sposób nasze ciało sugeruje, że pojawiły się jakieś niedobory w organizmie. W takim wypadku warto zainteresować się naturalną suplementacją, jaką oferuje producent tabletek na libido Erofem. Erofem to naturalny suplement diety przeznaczony dla kobiet chcących podnieść poziom swojego libido i zacząć czerpać radość ze zbliżeń intymnych.

Erofem - tabletki na libido u kobiet

EFEKTY STOSOWANIA SUPLEMENTU DIETY

Unikalna formuła suplementu diety Erofem wspomaga sprawność seksualną i przyczynia się do lepszego odczuwania przyjemności podczas stosunku. Dodatkowo niweluje skutki niskiego libido i odczuwalnie wzbudza pożądanie. Istotnym efektem spożywania suplementu diety Erofem jest uwrażliwienie okolic intymnych, dzięki czemu zewnętrzne bodźce są lepiej odczuwalne. Tym samym przyjemność z seksu jest większa i łatwiej można osiągnąć orgazm. Erofem wpływa także na inne obszary życia. Suplement diety Erofem zwiększa witalność i pokłady energii. Kobiety regularnie spożywające te tabletki na libido u kobiet zauważają u siebie zmniejszenie stresu i zmęczenie. Skutkuje to ogólną poprawą zarówno samopoczucia, jak i nastroju. Formuła skupia w sobie liczne naturalne składniki o właściwościach korzystnych dla kobiecego libido. W składzie znajduje się ekstrakt z dzikiej róży, ekstrakt z pieprzu czarnego, ekstrakt z korzenia maca, ekstrakt z żeń-szenia właściwego, L-arginina, L-tyrozyna, L-seryna, L-treonina, żelazo oraz witaminy B1, B2, B9 i B12. Tak dobrane składniki są w 100% bezpieczne dla organizmu i w znacznym stopniu przyczyniają się do poprawy jakości życia seksualnego.


STOSOWANIE

Producent zaleca spożywanie dwóch kapsułek na pół godziny przed planowanym stosunkiem. Można też spożywać po jednej kapsułce dziennie podczas głównego posiłku w celach profilaktycznych. Spożywane kapsułki należy popić szklanką wody. Aby tabletki na libido u kobiet tzw. viagra dla kobiet Erofem były skuteczne, niezbędne jest podniecenie seksualne. Bez niego uzyskanie oczekiwanych rezultatów jest niemożliwe. Podczas stosowania suplementu warto zrezygnować ze spożywania alkoholu, cytrusów oraz posiłków bogatych w tłuszcze, ponieważ może się to przyczynić do obniżenia skuteczności suplementu. Aby uzyskać optymalne efekty suplementacji, producent zaleca stosować tabletki na libido u kobiet Erofem przez co najmniej dwa miesiące. Warto jednak pamiętać o tym, że indywidualne różnice w predyspozycjach organizmu, metabolizmie i budowie ciała przekładają się na to, że czas niezbędny do uzyskania najlepszych rezultatów może być różny dla każdej z kobiet stosujących suplement.


PRZECIWWSKAZANIA

Producent nie zaleca spożywania suplementu diety przez osoby poniżej osiemnastego roku życia oraz osoby ze stwierdzoną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników suplementu. Ze spożywania suplementu diety Erofem powinny również zrezygnować kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.