DietBooster Cena:
139.00 PLN

Opakowanie:
120 kapsułek


5:2 Dietbooster to nowoczesny suplement diety, który nie tylko przyspiesza spalanie tłuszczu, ale pomaga również w usunięciu nadmiaru cholesterolu. Suplement diety jest również blokerem apetytu, czyli mówiąc inaczej zmniejsza łaknienie wystarczająco skutecznie, by zminimalizować ilość wchłanianych kalorii.


DietBooster - tabletki na odchudzanie

CZYM JEST DIETA 5:2?

Dieta 5:2 to nowoczesna forma odchudzania, wprowadzona po raz pierwszy przez parę amerykańskich naukowców. Polega ona na podzieleniu całego tygodnia na 7 dni. Podczas pierwszych 5 dni możemy jeść co tylko chcemy. Pod tym względem nie mamy żadnych ograniczeń. Po upływie wspomnianych 5 dni, przystępujemy do dwudniowej głodówki. Co ciekawe – w międzyczasie nie musimy obawiać się, że z naszego organizmu znikną najistotniejsze składniki odżywcze. Dlaczego? I tu właśnie pojawia się 5:2 Dietbooster – pierwszy tak nowoczesny suplement diety, dostosowany do wymagań stawianych przez nowatorski sposób odchudzania. Wprowadzenie do diety 5:2 tabletek na odchudzanie 5:2 Dietbooster sprawia, że jest ona jeszcze efektywniejsza a co za tym idzie – skuteczniejsza.


DLA KOBIET, CZY DLA MĘŻCZYZN?

5:2 Dietbooster to rozwiązanie doskonałe zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Nic w tym dziwnego – 5:2 Dietbooster nie jest dostosowany do obydwu płci. Wręcz przeciwnie – w ofercie producenta można znaleźć zarówno jego odmianę damską, jak również i męską. Minimalizuje szkodliwe odczucie głodu (wilczy apetyt). Od teraz nie masz już ochoty na nocne podjadanie w lodówce. Uzupełnia bazę zarówno witamin jak i minerałów. Dzięki nim nasze ciało czuje się młodziej a my sami czujemy się o niebo lepiej. Zwiększa szybkość spalania tłuszczu, dzięki czemu będziesz mogła wyglądać wreszcie tak, jak sobie tego zamarzysz. Doskonale sprawdza się w przypadku gospodarki hormonalnej. Uporządkowuje ją i przywraca “na dobre tory”, co ma znaczenie również w okresie przekwitania. Zwiększa wytrzymałość skóry, paznokci i rzecz jasna włosów.


DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ?

Skutecznie uzupełnia bazę witamin i minerałów. Dzięki 5:2 Dietbooster nie musisz się obawiać, że podczas głodówki Twoje samopoczucie będzie na znacznie niższym poziomie. Suplement diety skutecznie eliminuje dokuczliwe uczucie głodu. Tabletki na odchudzanie dzięki swojemu charakterystycznemu składowi skutecznie redukują uczucie łaknienia. Poprawia jakość życia seksualnego. Efekty zauważysz już po kilkunastu dniach stosowania suplementu.


PODSUMOWUJĄC

5:2 Dietbooster to nowatorski suplement diety, charakteryzujący się szerokim spektrum działania. Dzięki niemu można go stosować w różnych sytuacjach – nawet tych, które nie są związane stricte z odchudzaniem. 5:2 Dietbooster jest w pełni sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa użytkowania. Podczas przechowywania suplementu diety należy zwrócić szczególną uwagę na brak dostępu do 5:2 Dietbooster ze strony dzieci. 5:2 Dietbooster powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej.