Climax Control Cena:
169.00 PLN

Opakowanie:
60 kapsułek

Przedwczesny wytrysk to jedna z dość powszechnych przypadłości, na jaką cierpią mężczyźni. Suplement diety Climax Control poprawi jakość życia seksualnego, zwiększając doznania erotyczne oraz znacząco wydłużając sam stosunek.

Climax Control - tabletki na przedwczesny wytrysk

CZYM JEST TEN SUPLEMENT DIETY?

Tabletki na przedwczesny wytrysk, bo w takiej postaci oferowany jest Climax Control, pomogą w osiąganiu pełnej satysfakcji z seksu. Suplement diety należy stosować dwa razy dziennie, przyjmując po jednej tabletce, a pierwsze efekty będą zauważalne już po 4 dniach takiej kuracji. Pełny efekt leczenia, czyli wydłużenie stosunku nawet o 30 minut, pojawi się po kilku miesiącach regularnego przyjmowania Climax Control. Zaledwie 3-4 miesiące wystarczą, aby mężczyzna przyjmujący suplement Climax Control mógł cieszyć się dużo większą satysfakcją ze swojego intymnego pożycia. W suplemencie najważniejszą rolę odgrywają trzy składniki: winian L-karnityny oraz dwie rośliny (Sarsaparilla i Tribulus terrestris). Ich połączenie nie tylko przywraca sprawność seksualną poprzez wydłużenie samego stosunku, ale również wpływa korzystnie na libido i wspomaga organizm w zwalczaniu problemów z erekcją. Skład suplementu uzupełniają inne składniki naturalne, dzięki którym suplement diety można bezpiecznie stosować przez dłuższy czas, aby podtrzymać efekty kuracji.

SIŁA NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

Suplement diety na przedwczesny wytrysk bazuje na składnikach naturalnych pochodzenia roślinnego. Ważnym elementem, który ma realny wpływ na samą erekcję oraz przedwczesny wytrysk, jest winian L-karnityny. Ten naturalny aminokwas odpowiada za uwalnianie acetyloholiny, której brak lub niedobór powoduje u mężczyzn przedwczesny wytrysk oraz inne zaburzenia erekcji. Jego działanie wspomagają składniki roślinne, pochodzące z różnych stron świata. Sarsaparilla znana jest w Ameryce Południowej jako skuteczny środek na impotencję i różnego rodzaju problemy związane z erekcją. Z kolei buzdyganek naziemny (Triubulus terrestris) to roślina doskonale znana w medycynie chińskiej. Roślinę tę stosuje się ze względu na jej bardzo różnorodne właściwości. Buzdyganek naziemny wzmacnia organizm, od lat 70. XX wieku stosuje się go z powodzeniem jako skuteczny afrodyzjak i środek wspomagający zdolności seksualne mężczyzn. W wielu badaniach wykazano, że ten sam składnik pozytywnie wpływa na zwiększenie produkcji testosteronu oraz na wzmocnienie i przyrost masy mięśniowej.

SKUTECZNOŚĆ TABLETEK

Tabletki na przedwczesny wytrysk Climax Control opinie pozwalają na przejęcie przez mężczyznę pełnej kontroli nad wytryskiem. Po zastosowaniu pełnej kuracji mężczyźni mogą liczyć na znaczące wydłużenie czasu trwania stosunku (nawet o 30 minut). Suplement zapewnia również pełen wzwód przez cały stosunek, co przekłada się na większe zadowolenie ze współżycia. Climax Control bazuje na składnikach naturalnych, można go przyjmować równocześnie ze środkami na nadciśnienie czy choroby krążenia – przyjmowanie Climax Control nie powoduje żadnych interakcji z przyjmowanymi środkami. Climax Control wykazuje swoje właściwości także przy spożywaniu niewielkich ilości alkoholu.

Powyższe opracowanie przedstawia wiedzę i poglądy jej autorów według stanu na dzień sporządzenia niniejszego opracowania, które zostało przygotowane z zachowaniem należytej rzetelności oraz staranności przy utrzymaniu zasad metodologicznej poprawności, a także obiektywizmu na podstawie ogólnodostępnych informacji, pozyskanych ze źródeł wiarygodnych według serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com w dniu publikacji opracowania. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie gwarantuje jednakże ich kompletności oraz dokładności, w szczególności, w przypadku, gdyby informacje na podstawie, których wspierano się przy sporządzaniu powyższego opracowania okazały się niekompletne, niedokładne lub nie w pełni odzwierciedlały stan faktyczny. Serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszego opracowania, ani za szkody poniesione w wyniku tych decyzji. Ponadto serwis Pittsburghsteelersjerseyspop.com nie stanowi oraz nie zastępuje porady lekarskiej, a także nie prowadzi działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej. Powielanie bądź publikowanie w jakiejkolwiek formie niniejszego opracowania, lub jego części, oraz zwartych w nim informacji, czy wykorzystywanie materiału do własnych opracowań celem publikacji, bez uprzedniej, pisemnej zgody właścicieli serwisu Pittsburghsteelersjerseyspop.com jest zabronione. Powyższe opracowanie stanowi utwór i jest prawnie chronione zgodnie z Ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.).

Chronione przez Copyscape Plagiarism Checker - nie kopiuj treści z tej strony